Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Modrá je dobrá a Vuch to ví!

Dámský městský batoh z dvojitého materiálu Vuch Glenn Dotty Blue
Sportovní elegance nemusí být nuda. Důkazem je tento modro šedý batoh s roztomilými puntíčky. Je to praktický kousek se dvou dobře udržovatelných materiálů. Má dvojí zapínání na zip a magnet, má vnitřní i vnější kapsy a nastavitelné ramenní popruhy. S tímto batohem můžete vyrazit do města, na pracovní schůzku, s partnerem na zápas, na výlet, ale třeba i na dětské hřiště.

K dostání za 899 Kč na www.vuch.cz, u vybraných partnerů a v kamenné prodejně Vuch na pražské Národní třídě.

Dámský městský prostorný batoh na zip Vuch Tiara Design Ocean

Pokud chcete originální designový kousek, který nestojí majlant, pak rozhodně batoh Tiara by mohl být ten pravý kousek. Pokud navíc máte ráda modrou a vzory v podobě vln, které by ocenil i kdejaký delfín. Batoh je vytuněný o materiál a má vypolstrovaná záda i uši. Má dvojitou ochranu proti krádeži – hlavní kapsa je na zip a cvok. Přední krytá kapsa je na zip, vnitřní přihrádka na mini notebook a menší kapsa na zip. Pohodlné a bytelné ramenní popruhy jsou nastavitelné. A v zadní části batohu je kapsa na zip na  mobil či klíče.

K dostání za 1399 Kč na www.vuch.cz, u vybraných partnerů a v kamenné prodejně Vuch na pražské Národní třídě.


Dámská mini kabelka s nastavitelným popruhem Vuch Daiky
Malá, ale šikovná krasotinka. Taková je Daiky malinká kabelka, do které dáte jen to nejnutnější. Uspořádání má jako peněženka, takže praktické kapsičky a oddělení, díky kterým budete mít přehled, kde, co je. Hlavní zapínaní je na zip, prostor rozdělen na dvě kapsy, vnitřní kapsa na zip. Kabelka má nastavitelný crossbody popruh, takže si ji můžete přizpůsobit podle sebe. Kabelku je možné nosit i jako psaníčko.

K dostání za 899 Kč na www.vuch.cz, u vybraných partnerů a v kamenné prodejně Vuch na pražské Národní třídě.