Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Korejská unikátní kosmetika Renoderm přichází s dlouhotrvajícím BB krémem

Přední jihokorejská značka RENODERM přináší řešení pro péči o pokožku, které se zaměřuje na problematickou pleť. Značka se zaměřuje především na profesionální make-up, produkty péče o problematickou pleť, a to včetně sluneční ochrany. 

Kompaktní BB krém s faktorem SPF 37 je nově k dostání na kosmetikomat.cz.

Kompaktní BB krém s ochranným faktorem je jednoduché řešení, které vám zajistí dokonalý vzhled a ochranu během celého dne. Unikátní produkt z kosmetické laboratoře vám poskytne vše, co vaše pleť potřebuje. Jeho lehké složení nejen kryje nedokonalosti, ale také vyživuje a hydratuje vaši pleť, a to díky panthenolu a extraktu z centella asiatica. Vysoký ochranný faktor SPF37 chrání vaši pleť před UV paprsky, a díky kompaktní formě jej můžete mít vždy u sebe pro rychlé a snadné použití. S Renoderm BB krémem přejdete od starostí o vaši pleť k pocitu sebevědomí a krásy každý den. 

Renoderm Kompaktní dlouhotrvající BB krém s faktorem SPF 37

Je lehký denní BB krém, který chrání pokožku před vnějšími vlivy, včetně záření a zanechává ji hladkou a hydratovanou. Je ideální pro všechny typy pleti, které hledají lehký základ, zářivý vzhled a přirozený make-up. Obsahuje vysokou ochranu před UV zářením. Lze použít i na aknózní pleť, protože neucpává póry a obsahuje panthenol a extrakt z centella asiatica. Má vysokou schopnost krytí i na začervenalá místa a vyrovnává tón pleti. 

BB krém je určen pro každodenní make-up a lze jej použít i po estetickém ošetření.

Renoderm Kompaktní dlouhotrvající BB krém s faktorem SPF 37 PA ++: 949 Kč

www.kosmetikomat.cz