Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Korejská kosmetika opravdu funguje

Možná se ptáte, co je to korejská kosmetika a proč se o ní náhle tolik mluví. Korejská kosmetika, známá také jako K-beauty, je kosmetický trend, který pochází z Jižní Koreje. V posledních letech si získala velkou popularitu po celém světě, a to díky svému unikátnímu složení, inovativním technologiím a zaměření na celkovou péči o pleť. Nejznámější eshopy s velkou nabídkou  korejské kosmetiky je Kosmetikomat.cz a Korejskakrasa. cz.

Korejská kosmetika se vyznačuje několika klíčovými prvky, které nahrazují pravidelnou péči v kosmetickém salónu a to především pravidelnou péčí.

  • Základem korejské kosmetiky je hydratace. Korejské ženy věří, že zdravá a hydratovaná pleť je základem krásného vzhledu. Proto používají celou řadu hydratačních produktů, jako jsou tonery, séra, krémy a masky.
Účinná ampule pro obnovení přirozené elasticity pleti a vyhlazení jemných vrásek navíc předchází tvorbě nových vrásek. Pleť je při pravidelném používání vypnutá, rozjasněná, vyživená, plná energie. Dermaroller zajistí účinným látkám ampule dostat se do hlubších vrstev pleti a být tak ještě účinnější. Dermaroller slouží k profesionální péči o pokožku obličeje i celého těla, kterou můžete pravidelně provádět doma.  Zlepšuje stav pleti, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazuje tak jemné vrásky, zjemňuje jizvičky po akné, sjednocuje tón pleti, minimalizuje pigmenty. Zakoupíte na kosmetikomat.cz.
  • Korejská kosmetika je známá svými inovativními technologiemi. Korejci jsou průkopníky v oblasti kosmetiky a neustále se snaží přijít s novými a účinnějšími složkami a technologiemi. Například jsou známí svým používáním šnečího slizu, který má regenerační účinky na pleť.
  • Dobrým příkladem je tento galvanický domácí přístroj Viveca, který používá např. známá česká beauty youtuberka Beauty by Katty. Zakoupíte na korejskakrasa.cz.Video recenze Viveca
  • Korejská kosmetika se zaměřuje na celkovou péči o pleť. Korejci věří, že péče o pleť by měla být komplexní a zahrnovat jak čištění, tak hydrataci, výživu a ochranu. Proto používají celou řadu produktů, které působí na různé problémy pleti.

Recenze korejské kosmetiky

Korejská kosmetika je obecně vysoce hodnocena zákazníky. Mnoho lidí si pochvaluje její účinnost, příjemnost na pokožce a širokou nabídku produktů.

Zde jsou některé konkrétní recenze korejské kosmetiky:

  • “Používám korejskou kosmetiku již několik měsíců a jsem s ní velmi spokojená. Moje pleť je nyní mnohem hydratovanější, jemnější a zářivější. Už nikdy bych nenakupovala běžné značky v drogerii.” – Iva, 30 let
  • “Korejská kosmetika mě naprosto nadchla. Je velmi účinná a zároveň šetrná k pokožce. Doporučuji ji každému, kdo chce mít krásnou a zdravou pleť. Moje kosmetička poznala rozdíl po měsící používání a nyní ji navštěvuji jen 1x do dvou měsíců.” – Jana, 25 let
  • “Korejská kosmetika je skvělá volba pro všechny, kteří hledají kvalitní a inovativní produkty pro péči o pleť, která stárne a má nedokonalosti. Nabízí širokou škálu produktů, takže si každý může najít to pravé pro sebe. Já jsem bojovala s velkým počtem pigmentových skvrn. Podařilo se mi je úplně vyzmizíkovat a pokračuji v péči, aby se netvořili dál.” – Petr, 40 let