Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Knihkupectví Beletrio nabízí unikátní výběr knížek a zážitků

Beletrio je rodinný online obchod s knížkami, vybranými a balenými tak, aby potěšil, formou i obsahem. Knihkupectví nabízí široký výběr knih od českých i zahraničních autorů, včetně novinek, bestsellerů a děl rozdělených do výběrů. Např. Devatero pro děti, Zimní, M proti trudomyslnosti apod. Pokud milujete šustění stránek jste v Beletriu správně.

Myslíme si, že na každého čeká knížka, stejně jako příběh, vzpomínka, úsměv, nálada, vůně, která potěší.

Unikátní výběr knížek

Knihkupectví Beletrio se zaměřuje na moderní literaturu a představuje ji velmi osobitým stylem prostřednictvím čtenářů, kteří doporučují, co rádi čtou a jaká aktuální kniha je zaujala. Rande na slepo je další originální formou, jak si objednat knihu podle jednoduchého popisu na přebalu knihy, kterou na první pohled nevidíte.

Knihy vybrané Jarkou, vášnivou čtenářkou detektivek, Danem, milovníkam sociálních sítí a cestování, šarmantní Bárou a dalšími Beletrio Booklovers. Když se líbí jim, možná okouzlí i tebe.

Doprovodné aktivity

Kromě prodeje knih nabízí knihkupectví Beletrio také řadu doprovodných aktivit, které mají čtenářům přiblížit literaturu. Knihkupectví pořádá besedy s autory neboli literární klub BOOK CLUB. Besedy s autory jsou příležitostí pro čtenáře, aby se setkali se svými oblíbenými autory a dozvěděli se více o jejich tvorbě, aby si vyměnili své názory na knihy a diskutovali o literatuře.

Naše dobrodružství začíná a je nám velkou ctí, že jste u toho teď a tady s námi!

Zakladatelka Beletrio – Michala

Nejbližší termín BOOK CLUBu se koná 23.11.  se skvělou současnou slovenskou spisovatelkou Ivanou Gibovou o její nové knize Babička, vztazích, ženách, mužích, světě, frustracích a katarzích. S nadhledem a sarkasmem.

Knihkupectví Beletrio – www.beletrio.cz

foto: Beletrio, Papirna.cz, Hipsterka.cz