Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Hledáte ideální rodinný dárek? Zkuste jedinečnou knihu Naše výlety

Od malička miluji cestování. Chleba se šunkou v ubrousku a hodinové koukání z okna na ubíhající krajinu? To je závan dětství. Navíc miluji ilustrace. A všechny moje lásky jsem našla v nově vydané knížce, která je zároveň plánovačem a zápisníkem v jednom. Kniha Naše výlety je opravdu to nejkrásnější, co jsem za poslední dobu v knihkupectví viděla.

Pokud máte pocit, že předsevzetí do roku 2020 by se mělo týkat vašeho času s rodinou – určitě čtěte dál. Do knihy Naše výlety si můžete plánovat výlety po celém Česku a ty postupně navštěvovat. Kniha je rozdělena do sekcí jako výlety za historií, vodácké stezky nebo výlety do zajímavých parků, měst a obcí.

Nádherné ilustrace od Dao Linh doplňují celkovou atmosféru nových dobrodružství a příjemně stráveného času na nových místech. Při prohlížení knihy jsem opravdu měla chuť zabalit si baťůžek a vyrazit. Díky chřipce jsem to bohužel udělat nemohla.

Do knihy si můžete zapisovat kolik kilometrů vaše cesta měla, co zajímavého vás potkalo a také vlepit fotky z výletu. Věřím, že až bude výletů více, bude to nejkrásnější rodinné album plné vzpomínek.

Knihu Naše výlety můžete koupit na www.familium.cz za 436 Kč.

Komentáře nejsou povoleny.