Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jaké ložní prádlo vybrat na léto? Nedělejte stejné chyby a chraňte své zdraví

V ložnici trávíme docela dost času našeho života. A koho by napadlo, že v ložnici vzniká základ pro naše běžné “imunitní” fungování? Právě ve spánku se naše tělo uzdravuje a tzv. opravuje a výběr kvalitních materiálů přispívá k celkové regeneraci. Výběrem kvalitního ložního prádla můžeme předejít alergiím různého druhu a to především u dětí, bolesti končetin a zad a v neposlední řadě můžeme ve spánku přímo mládnout.

Prostěradlo

Prostěradlo nese naši váhu. V noci odvádí největší množství potu, kterého během spánku vyloučíme až jeden litr. Vybrat správné prostěradlo pro svoji postel je pro zdravý spánek prostě základ. Pro lepší spánek si opatřete chrániče matrací a nepropustná prostěradla. Ty jsou sice nepropustná, ale vaše kůže stále dýchá a není mačkána nepříjemným povrchem. Ideální řešení proti vráskám na kůži!

Povlečení

Na léto určitě zvolte bavlněné povlečení. To se pyšní skvělou vlastností a tou je savost. Další pozitiva jsou dlouhá životnost a stálobarevnost (speciálně upravená 100% bavlna). Kromě toho, že v létě příjemně chladí, mají i další velkou výhodu, můžete je koupit v tzv. nežehlené úpravě. V létě si tak od žehličky odpočinete. Seženete na www.povlecemevas.cz.

Materiály

Bavlněné (plátěné) materiály jsou v ložnicích klasikou. Jsou příjemné na dotek, dobře dýchají i sají pot, v horkých nocích chladí. Plátěná prostěradla mají vysokou životnost, jejich údržba je snadná, dobře snášejí i vysoké teploty, můžete je tak bez obav vyvářet a mandlovat. Seženete na www.povlecemevas.cz.