Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jak si udělat prodloužené řasy v karanténě? Návod pro ty, co chtějí vypadat stále dobře

Možná, si říkáte, že prodloužené řasy nejsou v tuto dobu důležité. Pro většinu lidí jsou tyto položky v tuto dobu tzv. navíc a tak sundavají řasy a zvykají si na nové způsoby. Pro ty tento článek není.

Ti, kteří chtějí vypadat stále upraveně a musí se např. prezentovat na videokonferencích nebo schůzkách přes web kameru je to důležité. Obličej je naší vizitkou. Také je to důležité pro osobní pocit jednotlivce a jeho psychickou stránku. Pokud jste jedna z “postižených” nezoufejte. I když nejste profesionální lash stylistka, můžete si doma vykouzlit krásné řasy bez námahy (!) a vše zvládnout levou zadní. Poradím vám jak. Jdeme na to:

  • Řasy si nechci lepit

Použijte tedy verzi řas bez lepení. Existuje celkem nová metoda tzv. magnetových řas. Řasy pouze přiložíte na víčko a stisknete miniaturní magnetky k sobě. Hotovo! Nemusíte nic lepit, na nic čekat. Tyto řasy jsou vhodné pro alergiky, můžete je nosit jak dlouho chcete a spoje nejsou vidět! Tyto řasy existují v mnoha různých provedeních pro milovnice přirozených nebo naopak extrémně dlouhých a výrazných řas. Řasy můžete nasazovat pomocí speciálních kleštiček nebo pouze rukou.

Magnetické řasy zakoupíte online zde.

Video návod najdete níže:

  • Řasy jsem zvyklá lepit

Řasy můžete i jednorázově lepit. V dnešní době už existují lepidla, která vydrží delší nošení, jsou vhodná pro alergiky a na očích je vůbec necítíte. Mezi nejpoužívanější patří lepidla se štětečkem nebo aplikátorem. Mezi nejznámější značky lepidel patří značka Ardell, jejíž lepidla používají běžně i profesionální vizážisté. Obzvláště značka Ardell přidává do lepidel i vyživující látky a různé vychytávky pro rychlou a snadnou aplikaci při lepení řas.

Lepidla značky Ardell zakoupíte online zde.

Video návod najdete níže:

  • Řasy nechci lepit vcelku, ale po tzv. trsech

Pokud nejste fanynka řas, které jsou vcelku, můžete si doplnit pouze řasy pomocí trsů. Trsy jsou malé snopečky řas, které mohou mít uzlíky na koncích, ale také nemusí. Řasy můžete krásně zahustit, zvýraznit a to jen tam kde potřebujete.

Trsy můžete zakoupit online zde.

Video návod najdete níže:

Držím vám palce!