Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jak si udělat prodloužené řasy doma? Návod pro ty, co chtějí vypadat stále dobře a ušetřit

Možná, si říkáte, že prodloužené řasy nejsou důležité. Pro většinu lidí jsou tyto položky tzv. navíc a tak sundavají řasy a zvykají si na řasenku. Pro ty tento článek není.

Ti, kteří chtějí vypadat stále upraveně a musí se např. prezentovat na videokonferencích nebo schůzkách přes web kameru je to důležité. Obličej je naší vizitkou. Také je to důležité pro osobní pocit jednotlivce a jeho psychickou stránku. Pokud jste jedna z “postižených” nezoufejte. I když nejste profesionální lash stylistka, můžete si doma vykouzlit krásné řasy bez námahy (!) a vše zvládnout levou zadní a doslova ušetříte tisíce měsíčně a vaše řasy si neponičíte. Poradíme vám jak. Jdeme na to:

Nezapomeňte svoje řasy pravidelně opečovávat výživou. V tomto článku jsem vyzkoušeli séra na podporu růstu řas a obočí a jejich výživu. Nemusíte tedy tápat dlouho.

Řasy si nechci lepit, chci běžně dostupné magnetické řasy

Použijte tedy verzi řas bez lepení. Existuje celkem nová metoda tzv. magnetových řas. Řasy pouze přiložíte na víčko a stisknete miniaturní magnetky k sobě. Hotovo! Nemusíte nic lepit, na nic čekat. Tyto řasy jsou vhodné pro alergiky, můžete je nosit jak dlouho chcete a spoje nejsou vidět! Tyto řasy existují v mnoha různých provedeních pro milovnice přirozených nebo naopak extrémně dlouhých a výrazných řas. Řasy můžete nasazovat pomocí speciálních kleštiček nebo pouze rukou.

Magnetické řasy zakoupíte online zde.

Video návod najdete níže:

Řasy jsem zvyklá lepit

Řasy můžete i jednorázově lepit. V dnešní době už existují lepidla, která vydrží delší nošení, jsou vhodná pro alergiky a na očích je vůbec necítíte. Mezi nejpoužívanější patří lepidla se štětečkem nebo aplikátorem. Mezi nejznámější značky lepidel patří značka Ardell, jejíž lepidla používají běžně i profesionální vizážisté. Obzvláště značka Ardell přidává do lepidel i vyživující látky a různé vychytávky pro rychlou a snadnou aplikaci při lepení řas.

Lepidla značky Ardell zakoupíte online zde.

Řasy nechci lepit vcelku, ale po tzv. trsech

Pokud nejste fanynka řas, které jsou vcelku, můžete si doplnit pouze řasy pomocí trsů. Trsy jsou malé snopečky řas, které mohou mít uzlíky na koncích, ale také nemusí. Řasy můžete krásně zahustit, zvýraznit a to jen tam kde potřebujete.

Trsy můžete zakoupit online zde.

Které řasy máme nejraději my v redakci – velká recenze

V naší redakci najdete pouze dámské osazenstvo. Nemůžete se tedy divit, že máme vyzkoušeno opravdu hodně. Prodloužení řas v salonu, lepení řas průhledným lepidlem, lepení řas černým lepidlem apod. A za nás je 100% favorit jasný.

Pro všechny z nás je důležitá rychlost a efekt. Nemáme čas trávit hodiny v koupelně a s pinzetou se dožadovat obrovských řas. Proto vám vřele můžeme doporučit značku SOSU Cosmetics by Suzanne Jackson.

Sety řas jsou opravdu přirozené a z úžasného lehkého materiálu. Práce s těmito řasami je otázkou pár minut a na oku je téměř necíte. Co je vidět ihned je rozdíl! Řasy jsou neuvěřitelně lehké a přirozené, přesto jsou k neroznání od vašich řas. Tzv. splynou v jedno!

Další výhodou jsou velikosti a různé sety řas podle příležitosti. My máme nejraději tzv. set Hyden Agenda a také jednotlivé kousky řas, které jsou rozdělené podle velikosti od 10mm do 14 mm. Každý si tedy vybere, jak moc dlouhý efekt chce mít a jak moc mají byt řasy přirozené. Absolutní peckou je lepení zespoda, které tyto řasy dělá unikátním artiklem. Řasu nebo trs nelepíte na stranu očního víčka, ale zespoda oka přímo ke kořenům řas. Navíc, lepidlo Sosu Cosmetics má lehkou konzistenci, je černé a drží jako židovská víra několik dní! Není tedy potřeba řasy měnit každý den. Můžete je omýt vodou nebo pěnou a jde se dál. V řasách se i výborně spí.

Jediná nevýhoda je vysoká cena balíčku oproti běžným řasám z drogerie a dostupnost v běžné drogerii. Tyto sety seženete pouze v eshopu Notino.cz/Sosu a nelze je sehnat v běžně dostupných drogeriích. Věřte nám, že tyto řasy vám vydrží měsíce (pokud se o ně budete starat a pečlivě je skladovat) a ušetří vám tisíce ročně. Rozhodně se nemusíte bát, že si objednáte zajíce v pytli. Slibujeme vám, že si je zamilujete.

Celý sortiment SOSU naleznete na www.notino.cz/sosu.