Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Intimní kosmetika není jen pro ženy,
i muži si zaslouží tu nejlepší péči

Intimní mycí oleje a balzámy se staly nedílnou součástí života mnoha žen. U mužů je tohle téma ale stále skoro tabu, přitom penis a jeho jemná pokožka si zaslouží stejně specializovanou a nezávadnou péči jako vulva. LIP Intimate Care jde tomuto tématu naproti a představuje speciální intimní mycí pěnu stvořenou právě pro něj.

Lip Intimate Care Intimní mycí pěna pro muže
byla vyvinuta speciálně pro pánské intimní partie tak, aby je chránila a vyživovala přesně tak jak potřebují. Švédská značka Lip Intimate Care se obecně vyznačuje přírodním, veganským a z velké části BIO složením a nejinak je tomu i v tomto případě: pěna je veganská, z 99,7 % přírodního původu, zbylé tři desetiny tvoří přírodně identický benzoan sodný jako mírný konzervant. Pěna krásně unisexově voní, obsahuje ale jen 100% přírodní a hypoalergenní parfém.

Horní a nejcitlivější část penisu, žalud, má jen velmi málo mazových žláz, takže může dojít k jeho přesušení, které je pak bolestivé. Správná intimní péče i kosmetika je důležitá i proto, že zatímco muž nemusí mít žádné zdravotní problémy, může je opakovaně způsobovat své sexuální partnerce. I na první pohled nevinný špatný návyk, jako je používání nevhodných mycích gelů, může rozhodit vaginální mikrobiální rovnováhu u ženy. Ačkoliv je toto téma někdy velmi těžké mezi partnery komunikovat, právě otevřená komunikace je základ spokojeného nejen partnerského, ale i sexuálního života. Lip Intimate Care Intimní mycí pěna pro muže obsahuje dostatek zvlhčujících látek a velmi jemné povrchově aktivní látky (pěnidla) přírodního původu, díky kterým budou všechny části penisu vždy dobře hydratované a zároveň nenaruší intimní zdraví sexuální partnerky.

Lip Intimate Care Intimní mycí pěna pro muže
Speciálně vyvinutá jemná mycí pěna pro intimní péči mužů. Brání vysušování, vyživuje a hydratuje i ta nejcitlivější místa mužského těla, chrání intimní zdraví muže i jeho partnerky a příjemně voní bez použití syntetických parfémů.
100 % vegan, 99,7 % přírodní složení Cena: 549 Kč / 150 ml