Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Hledáte fakt dobrý dárek pro muže? Našla jsem 22 způsobů jak na to

Obdarovat muže je snad to nejtěžší pod sluncem. Všichni muži řeknou, že mají všechno a pokud ne, tak si to rádi dopřejí sami. Ale jak je překvapit? Jak jim udělat opravdu radost a zapomenout na ponožky? Jak se připravit na jejich narozeninové, vánoční nebo výroční dárky? Tady je dvacet dva možností, které vás mohou inspirovat!

Muž, který miluje armádní doplňky a maskáče

Připusťte si, že váš muž je v duši malé dítě a potřebuji si občas dokázat svou jedinečnost výstupem na vysokou horu, stanováním pod širákem a rozděláním ohně. Kupte mu multifunkční nástroj na otvírání konzerv, šroubování nebo štípání. Zaměřte se, na khaki funkční kalhoty nebo batohy v barvách milované vojenské zelené. Koupíte na www.armyshop.cz.

Muž, který miluje adrenalin

Létání letadlem, škola smyku, létání nad vodou, létání v balónu a další vymoženosti, které můžete svému muži darovat. Stačí se zaměřit na zážitky přímo pro muže. A nezapomeňte na ochranu uší!

Muž, který miluje Českou republiku

Vlastenec, který by za svůj stát dýchal? Milovník všeho českého včetně piva? Originální dárek na místě!

Muž, který se rád učí a pečuje o sebe

Návštěva barbershopu, kurz baristy, povolání na zkoušku nebo vyvoněná masáž? To všechno a mnohem víc, můžete darovat svému muži přes portál Adrop.cz, který se zaměřuje speciálně na dárky pro muže. S prázdnou určitě neodejdete!

Muž, který miluje seriály a filmy

Najdete ho nejčastěji u seriálů nebo při pročítání ČSFD. Víkendy si užívá při sledování všech dílů Star Wars a miluje vše, co se týká scifi? Soucítíme!

Trika s tématikou filmů a seriálů koupíte na www.bezvatriko.cz

Muž, který miluje sport

Nejlepší víkend je pro něj ten, který stráví na kole, skále nebo během. Připomíná vám to něco?

Trika se sportovní tématikou koupíte na www.bezvatriko.cz

Muž, který miluje jídlo

Letním teritoriem je místo u grillu, nejčastějším outfitem je triko s mastným flekem a pokud vládne kuchyni ON, všichni se pakují z dohledu. Kuchař.

Trika s tématikou jídla koupíte na www.bezvatriko.cz

Muž, který miluje kvalitní whisky

Má vás muž trucovnu, v které si rád vychutná dobrou whisky? A má z čeho? Kvalitní sklo ocení opravdu každý, protože kvalitní alkohol z krásné láhve je opravdu součástí požitku. Kvalitní sklo najdete v eshopu Dekorant.cz.

Komentáře nejsou povoleny.