Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Hledáte dámskou peněženku? Zkuste Vuch!

Dámská velká béžová peněženka s puntíky Vuch Naya
Máte ráda zajímavé kousky, které zaujmou na první dobrou? Pak tato dámská peněženka se zábavnými puntíky je ta pravá. Peněženka má hlavní zapínání na zip a kapsu na mince, která je také na zip. Na přední straně je barevné kování. Uvnitř jsou dvě prostorné kapsy na bankovky. Do peněženky s přehledem dáte až 12 karet. Tuto peněženku nebudete chtít dát z ruky.

K dostání je za 549 Kč na www.zoot.cz/vuch.


Dámská velká modrá peněženka s puntíky Vuch Naya
Nudných a nezajímavých peněženek je spousta. Naya zaujme na první pohled. Má zapínání na zip a kapsu na mince, která je taky na zip. Uvnitř jsou dvě prostorné kapsy na bankovky. Pokud jste zvyklá kromě platební karty nosit i věrnostní karty do obchodů, tak do této peněženky jich s přehledem dáte 12. Na přední straně peněženky je barevné kování.

K dostání je za 549 Kč na www.zoot.cz/vuch.


Dámská velká černá peněženka s puntíky Vuch Naya
Jste fanynka zábavných a originálních kousků, pak jistě zaujme tato puntíkatá krasavice, kterou bylo docela náročné navrhnout, protože to vypadá jako by se puntíky nedohodly, ale nakonec to dopadlo parádně a vzájemně se překrývají. Stylová peněženka má hlavní zapínání na zip a kapsu na mince, která je také na zip. Dále nabízí dvě prostorné kapsy na bankovky a v pohodě tam dáte až 12 karet.

K dostání je za 549 Kč na www.zoot.cz/vuch.


Dámská velká žlutá peněženka s puntíky Vuch Naya
Puntík vedle puntíku. Přesně taková je Naya. Navrhnout tuhle peněženku byl trošku mazec, ale má vše, co by měla mít každá velká peněženka. Nabízí nejen hlavní kapsu na zip a kapsu na mince, ale také prostorné přihrádky na bankovky. Jestli jste zvyklá nosit věrnostní karty vždy sebou, pak do této krásky dáte s přehledem 12 karet.

K dostání je za 549 Kč na www.zoot.cz/vuch.

foto: Vuch