Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Elegantní, funkční a české. To jsou 3D roušky s nanomembránou od SegraSegra

V nabídce značky SegraSegra najdete jednoduchou městskou módu převážně v tmavé barvě šitou z odolných a funkčních materiálů. Tyto parametry splňují i jejich 3D nanoroušky, které umožňují tvarování podle obličeje. Díky všité nanomembráně jsou mnohonásobně účinnější než ty podomácku vyrobené bavlněné a zároveň šetrnější k životnímu prostředí než jednorázové ústenky.

3D Roušky od SegraSegra se vyznačují jednoduchým černým vzhledem a variabilním střihem, díky kterému je snadno natvarujete podle obličeje. Funkční nanoroušky navržené a ušité v České republice  existují ve dvou velikostech, menší dámské a větší pánské. Jejich pohodlné nošení umožňují gumičky za uši a díky promyšlenému střihu sedí roušky i pod brýle.

3D Rouška s Nanomembránou, seženete na segrasegra.cz nebo v prodejně na adrese Františka Křížka 1394/27 Praha 7, cena 250 Kč.

Nanoroušky SegraSegra obsahují celkem tři vrstvy, vnější a vnitřní jsou z černé bavlny, uprostřed je všitá vložka z materiálu Nanomembrane. Jedná se o 100% polyuretan s nanovlákny o průměru pouhých 150 nanometrů, který díky své velikost, tedy spíše maličkosti, účinně omezuje šíření virů včetně aktuálního coronaviru.

Nanomembrane

Materiál Nanomembrane se vyznačuje dlouhou životností, byl vynalezen a vyrábí se v České republice. Mimo jiné se vyznačuje extrémní paropropustností, větruodolností a vysokou hydrostatickou odolností. Proto ho značka SegraSegra využívá často i u jiných výrobků, například pršiplášťů, křiváků nebo nepromokavých kalhot.

Jak 3D nanoroušky udržovat

Stejně jako jiné látkové roušky, i 3D nanoroušky je třeba prát po každém nošení. Materiál Nanomembrane se smí prát při jemném režimu se sníženým počtem otáček maximálně na 30 °C, nejrychlejší variantou je proto ruční přeprání ve vlažné vodě. Po uschnutí je nezbytné roušky dezinfikovat vyžehlením na 150 °C – stupeň bavlny.

O SegraSegra

Slow fashion značku SegraSegra založily v roce 2007 sestry Eliška a Dagmar Mertovy. Nabídka původně určená pro městské cyklisty se postupně vyprofilovala na oblečení určené ženám i mužům, kteří hledají funkční, minimalistickou a udržitelnou lokální módu. Jedinečnost této české značky spočívá v práci s recyklovanými dušemi z kol, které jsou skvělou a šetrnou náhražkou kožených doplňků, a také s unikátními funkčními materiály světové kvality jako jsou Nanomembrane, Outlast® a Ventile®. Oblečení SegraSegra se distribuuje do Německa, Rakouska a Švýcarska. Veškerý sortiment se navrhuje a šije v České republice. Kamenná prodejna sídlí na adrese Františka Křížka 1394/27 Praha 7, 170 00, e-shop naleznete na www.segrasegra.cz.