Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Dva startupy, které vám usnadní život

V rámci přechodu na minimalismus jsem se rozhodla, že pokud si budu kupovat nějaké věci, padne na ně nemilosrdná kletba mého nového pravidla. Tedy praktičnost a skladnost na prvním místě. A jelikož mám ráda startup projekty chci se s vámi podělit o pár věcí, které se mi líbí.

Taška notabag mě oslovila protože miluju batohy. A notabag je taška s batohem v jednom. Můžete si vybrat z několika barev a měnit si tašku na batoh a zase zpátky klidně několikrát za den. Ušetříte peníze za igelitové tašky a prospějete přírodě.

Cena tašky je 690 Kč a koupíte ji na www.vemzu.cz.

 

Solární batoh Birksun je pro mě trochu výlet do sci-fi povídek. Koho by ještě před pár lety napadlo, že si budeme dobíjet notebook nebo telefon ze sluneční energie? To je přeci skvělá věc!

Tento batoh se mi líbí hlavně proto, že je super na cestování. Není nic lepšího než šplhat po horách a u toho si dobíjet telefon.

Značka Birksun nabízí i solární tašky a ceny začínají na částce 2000 korun. Mrkněte se na www.vemzu.cz.

 

Jako milovnice kávy jsem vždycky chtěla mít doma svojí kávovou rostlinu, ale nikdy jsem si jí kvůli cestování nepořídila.

Tento problém řeší další úspěšný startupový projekt Pikaplant. Ručně sbíraná rostlina druhu Coffe a arabica (ano, kávovník!) si sama recykluje vodu a vzduch, což znamená, že vydrží až rok bez zalévání a jakékoliv péče. Pro cestovatele je to super alternativa s minimalistickým designem.

Rostlinu Pikaplant koupíte na www.vemzu.cz za 1890 Kč.

 

A jak jste na tom vy? Máte nějaký oblíbený startupový projekt, který se vám líbí? Nebo ho máte přímo doma?

Komentáře: 4

  1. Vanda

    Teda ten batoh se solárním panelem je skvělej!! Uplně se s nim vidim na letním výletě do NY kam se chystám s tátou 🙂 Jinak super inspirativní blog! Vanda

    • Děkuju Vando, jsem ráda, že tě článek a blog inspiruje 🙂

  2. Takže Notabag je na mym wishlistu! To je fakt neskutečně úžasnej nápad! Navíc je teď se slevou, takže ehm…:-) Díky za tip!

    • 🙂 není za co! Já se taky zabouchla 🙂

Komentáře jsou uzavřeny, ale zpětná sledování a pingbacky jsou otevřeny.