Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Cestovní tašky od české značky Vuch? Novinka, kterou musíte vidět!

Cestovní černá taška z odolného materiálu Vuch Carola
Superlehká cestovní taška s hlavním zapínáním na zip je vyrobena z nejpraktičtějšího odolného canvasového materiálu, takže se jen tak neošoupe a špínu z ní v pohodě umyjete. Do tašky je možné uložit notebook, protože má polstrovanou kapsu a dále má kapsičku na zip a dvě volné přihrádky. Díky přepínacímu popruhu přes rameno s nastavitelnou délkou si tašku přizpůsobíte podle sebe. Tuto tašku oceníte jako příručního zavazadlo do letadla, na pravidelný trénink do fitka nebo na víkendový wellness pobyt s vaším partnerem.

K dostání je za 999 Kč na www.zoot.cz/vuch.


Cestovní šedá taška z odolného materiálu Vuch Carola
Ať už hledáte tašku na eurovíkend, na přespání ke kamarádce nebo třeba do fitka tato cestovní taška bude neocenitelným společníkem na všech vašich výpravách. Carola od Vuch je vyrobena z odolného canvasového materiálu, takže se jen tam neošoupe a špínu z ní s přehledem odstraníte. Do tašky, která má hlavní zapínání na zip s přehledem zabalíte cokoliv budete potřebovat, a i něco navíc. Jelikož má polstrovanou kapsu, tak je možné do ní vložit notebook, takže předejdete poškození nebo poškrábání. Drobnosti můžete schovat do kapsičky na zip nebo do dvou volných přihrádek. Tašku je možné si přizpůsobit, protože má odepínací popruh s nastavitelnou délkou. Je tedy pouze na vás, zda tašku budete nosit přes rameno nebo v ruce.

K dostání je za 999 Kč na www.zoot.cz/vuch.


Cestovní růžová taška z odolného materiálu Vuch Carola
Praktická a funkční cestovní taška do Vuch je ideálním společníkem pro volný čas. Carolu můžete využít klidně jako příruční zavazadlo, sportovní tašku do fitka nebo na výlety s vaší rodinou, abyste měla vždy po ruce vše potřebné. Taška s hlavním zapínáním na zip je vyrobena z odolného canvasového materiálu. Nehrozí proto, že by se jen tak ošoupala a pokud se ušpiní, tak to v pohodě smyjete. V prostorné tašce najdete polstrovanou kapsu, kam můžete schovat notebook, kapsičku na zip na drobnosti či dvě volné přihrádky. Protože má přepínací popruh přes rameno s nastavitelnou délkou, tak si ji můžete přizpůsobit podle sebe.

K dostání je za 999 Kč na www.zoot.cz/vuch.