Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Barvy jara a roku 2024 na batohu? Proč ne!

Dámský světle fialový prostorný batoh Vuch Nescio Violet
Máte ráda světle fialovou v barvě kvetoucího šeříku? Pak si rozhodně tento batoh zamilujete a je jedno, jestli jste business žena, která jezdí a lítá na služební cesty nebo na střední, která se chystá s kámoškami na svůj první eurotrip. S batohem Nescio nemusíte čekat vůbec na nic. Tento batoh je přímo stvořený pro cestování. Má vypolstrovaná záda, spoustu vychytaných kapsiček i gumu pro uchycení na kufr. Díky rollbacku a bočním popruhům si lze snadno upravit i jeho objem. Spodní část je vyrobena z pevného materiálu, který se neodře a snadno se udržuje čistý.

K dostání za 1 399 Kč na www.zoot.cz/vuch

Dámský světle růžový prostorný batoh Vuch Mellora Pink
Pokud hledáte univerzální batoh, se kterým můžete vyrazit do školy, na trip po Evropě, na pracovní schůzku, kterou spojíte s nákupem nebo plánujete túru do hor s Mellora se můžete vydat prakticky kamkoliv vás nohy ponesou. Batoh má nastavitelné ramenní popruhy, zapínaní na zip, ale lze i na patent, vnitřní prostor nabízí malou kapsičku na zip, kam můžete schovat své cennosti a vnitřní oddělený prostor na notebook. Tento stylový kousek je vyrobený z extrémně pevného a odolného materiálu.

K dostání za 1 399 Kč na www.zoot.cz/vuchDámský světle fialový prostorný batoh Vuch Dammit Violet
Tomuto kousku v barvě fialek se bude odolávat velmi těžko. Tento praktický kousek s nádechem do sportovna vás překvapí svými vychytanými kapsičkami. Síťované, na gumu, na zip, velké či malé. Tento batoh splní všechno, co si budete přát. Má vyztužená záda, vypolstrované ramenní popruhy, praktické řešení kapes a vnitřní karabinu pro uchycení klíčů a zavírání na zip. Třešničkou na dortu je super odolný canvas.

K dostání za 1 399 Kč na www.zoot.cz/vuch