CESTOVÁNÍ, HOT NEWS, VIDEO

Balónem nad Českým Krumlovem? Nejžádanější zážitek může prožít i vy!

Těžko najdete úchvatnější město v jižních Čechách než je Český Krumlov. Vydejte se v horkovzdušném balonu vzhůru a vychutnejte si pohled na Český Krumlov tak, jak ho ještě neznáte.

Jak přesně zážitek probíhá?

Zážitek začíná už samotnou přípravou balonu. Můžete asistovat a pomáhat balon k letu připravit, když budete mít chuť. Až se balon naplní horkým vzduchem, nastoupíte do připraveného koše  a vznesete se zhruba 300 metrů nad zem. To je výška, ze které si užijete ty nejlepší výhledy.
Při letu balonem si vychutnáte také uklidňující ticho, které občas přeruší pouze plynový hořák.

Zážitek obsahuje:

  • přibližně hodinový let horkovzdušným balonem
  • potřebná povolení pro let nad městem
  • křest prvoletců
  • přípitek na konci letu
  • doprava zpět na místo startu

Kudy poletíte?

Přesnou trasu letu vždy určuje směr a rychlost větru, proto je každý let balonem jedinečný. Startuje se u zámeckých zahrad nedaleko světoznámého otáčivého hlediště v Českém Krumlově.
Prohlédnete si všechny dominanty tohoto nádherného jihočeského města. Užijete si pohled z výšky na zámek Český Krumlov a historické centrum města. I když nepoletíte zrovna přímo nad ním, určitě ho uvidíte. Místo na přistání po zhruba hodinovém letu urči zkušený pilot. Po letu vás čeká také křest a přípitek. Z místa, kde s balonem opět sednete na zem, vás balonáři odvezou zpět na místo startu.

Let balónem v rodinném balení nebo romantickém pro dva najdete na www.zážitky.cz.

foto: zážitky.cz