Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Annabelle Minerals má nové složení krycích make-upů

Krytí a lehkost zkombinované v jemném prášku. Minerální krycí make-up Annabelle Minerals má vysoké krytí a jednoduché složení. Díky nové formuli, složené z minerálních přísad, poskytne vaší pokožce požadovaný efekt líčení, a to od jemného sjednocení barvy pleti, až po plné krytí. Minerální make-up se snadno nanáší a zajistí pohodlí vaší pokožce po celý den. Krycí make-up vám zajistí intenzivní krytí již při první vrstvě a snadno zapomenete, že nějaký make-up máte.
Pokožka po aplikaci minerálního make-upu bude nejen zklidněná, ale i projasněná. Sypká konzistence se snadno spojí spletí a nezatěžuje ji. Je vhodná i pro osoby se suchou pletí, protože ji dále nevysušuje. Užijte si krásný, minimalistický a dobře padnoucí make-up.A víte, jak minerální make-up nejlépe aplikovat?

1.Do víčka nasypte malé množství minerálního make-upu, 2.krouživými pohyby štětce zapracujte produkt do štětin a přebytečný prášek oklepejte zpět do víčka, 3.aplikujte v tenké vrstvě od vnitřní k vnější části obličeje. Používejte kruhové, lehce třecí pohyby, V případě potřeby vyššího krytí postup opakujte. Složení je stále veganské, obsahuje: slídu(rozjasňuje pleť), oxid zinečnatý(matuje a léčí drobné nedokonalosti), uhličitan vápenatý, myristát hořečnatý, nitrid boritý a stearan hořečnatý.

Minerální krycí make-up je v prodeji i v mini balení za 59 Kč. Pokud chcete vyzkoušet, zda vám bude vyhovovat, otestujte ho! Mini make-up je v balení se šroubovacím víčkem a obsahuje 1 g produktu, což je dostatečné množství pro vícero použití. Annabelle Minerals poskytuje několik barevných podtónů s různou úrovní jasu, pro světlou i tmavou pleť.

GOLDEN: teplé, zlatavě-olivové tóny jsou nejprodávanějším barevným podtónem. SUNNY: žlutě –citronové tóny jsou nejteplejší z dostupných podtónů. NATURAL: neutrální, béžové tóny jsou nejchladnější z dostupných podtónů. Annabelle Minerals minerální make-up v krycí verzi v novém složení. Plné krytí sSPF 30 pro normální a suchou pleť.Cena: 259 Kč.