Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

7 tipů na smysluplné vánoční dárky

Vánoce se blíží a jsou časem, kdy se obdarováváme a ukazujeme svým blízkým, že na ně myslíme. Pokud chcete darovat smysluplný dárek, který vašim blízkým pomůže udržet si zdraví a hlavně pohodu, máme pro vás několik tipů:

1. Čaje a doplňky na podporu imunity

V zimě je důležité posilovat imunitu, abyste se lépe bránili nemocem. Darujte svým blízkým čaje a doplňky, které jim v tom pomohou.

Náš tip:

Bylinné sety Theoherbs.cz

2. Termo ponožky

V zimě je důležité udržovat nohy v teple. Darujte svým blízkým termo ponožky, které jim pomohou zůstat v teple i v těch nejchladnějších dnech.

Náš tip: Slovenské termo ponožky Shox.

3. Tepláky se vkusem

Tepláky jsou nejen praktické, ale také stylové. Darujte svým blízkým tepláky, která jim budou dělat radost.

Náš tip: Kfit tepláky s potiskem vyráběné v Česku

4. Svíčky

Svíčky vytvářejí příjemnou atmosféru a mohou být skvělým způsobem, jak někomu vyjádřit svou lásku a péči. Darujte svým blízkým svíčky, které se jim budou líbit.

Náš tip: Euphora se zabývá ruční výrobou přírodních svíček, mýdel, závěsných aroma, podnosy pod svíčky a dekorativní hlavy řecké bohyně. Využívají veganský sójový vosk, který je z dlouhodobého hlediska udržitelnější. Pro aroma a design používají přírodní materiály a bylinky (levandule, med, jalovec, skořice a další).

5. Krémy chránící před chladem nebo vráskami

V zimě je důležité chránit pokožku před chladem a větrem. Darujte svým blízkým krém, který jim pomůže udržet pokožku zdravou a hydratovanou a pomůže udržet pleť ve formě v každém věku.

Náš tip:

Krém proti vráskám Collagen Germinating Peptide 50 ml – Krém s jemnou texturou a velkými účinky. Není to jen anti-aging krém s liftingovými účinky, sjednotí také tón vaší pleti a zklidní podráždění a zarudnutí díky vysokému obsahu beta-glukanu. Má inovativní složení z peptidů a přírodních látek tradičně ceněných pro jejich vliv na tvorbu kolagenu, sjednocení tónu pleti, obnovu pružnosti a boj proti vráskám. Prodává Kosmetikomat.cz

6. Kvalitní kosmetika pro děti

Darování krve nebo orgánů je jedním z nejsmysluplnějších dárků, které můžete darovat. Darováním krve nebo orgánů můžete pomoci zachránit život.

Náš tip: Přípravek Kokoso Baby Kids jemně pečuje o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou hydrataci

7. Kurz

Pokud se váš blízký rád vzdělává, darujte mu účast na kurzu.

Náš tip:

Online psí škola