Pamatuju si, že zrovna nedávno jsem dost důrazně vysvětlovala svojí mamince, že to co pije, není káva. Samozřejmě mluvím o instantní “kávě” z obchodu, kterou si maminka vaří téměř po celý den. Když jsem se jí snažila vysvětlit, v čem je rozdíl, moc jsem nepochodila. Ale když se jednoho dne rozdrnčel zvonek a pošťák mi předal balíček s kávou, větřila jsem šanci…

A díky bohu jsem se nespletla! Překapávanou kávu Drip it “s udělátkem” jsem objevila na internetu, teda upřímně mě na ní upozornila reklama na Facebooku (takový ten sponzorovaný příspěvěk). Zaujala mě příprava kávy a hned mě napadlo, že tohle musím zkusit. Krabička a samotné balení kávy vypadá opravdu skvěle a moc mě baví celý “rituál”. Myslím, že Drip it je vhodný i jako dárek, balíčky s kávou jsou z příjemného materiálu a prostě mě na ně baví šahat jenom tak (jo, jsem úchyl).

V samotném balení jsou tři druhy kávy Colombia, Nicaragua a Venezia Blend. Každý druh kávy je označen jinou barevnou tečkou. Na zadní straně krabičky máte vysvětlené jednotlivé chutě a účinky kávy, takže si můžete vybrat na co máte zrovna teď chuť.

Příprava kávy nezabere víc jak 3 minuty a jak už jsem zmiňovala – nesmírně mě baví! A musím říct, že nejen mě… Při otevření pytlíčku s kávou se za mnou nenápadně vyhoupl stín a za zády jsem cítila zvědavé oči. Samozřejmě mamku zajímalo, jak se káva připravuje a hlavně co to tady tak voní! Když totiž otevřete pytlíček s kávou, rozvoní se do celého bytu! A to nemluvím o tom, když kávu zalijete horkou vodou. Najednou jsem v myšlenkách ve své oblíbené kavárně, ale přitom nemusím nikam chodit a kávu si vypiju v klidu a kdykoliv. Celkově je Drip it produkt, který mě potěšil a přiznám se, že už vidím na dno krabičky (v balení je 15 pytlíčků). Naštěstí si můžu objednat na eshopu www.dripit.cz a dostatečně se zásobit.

Určitě bych kávu doporučila minimálně vyzkoušet, ale nepochybuji o tom, že vám zachutná. Je ideální do práce, na cesty no prostě kamkoliv kde nestíháte navštívit dobrou kavárnu nebo tam nevaří dobré kafe.

HIPSTERTIP: Vyměňte komerční zavakuované pseudokávičky 3v1 za Drip it!

Categories: FOODIE SLUŽBY

2 Comments

Zapomeňte na instantní kávu a ochutnejte tu opravdovou

  1. Čauky hele plně s tebou souhlasím, jelikož jsem servírka. Kávička z obchodu, tak skutečně není káva.
    Překapávaná káva není tak špatná. Dělám v práci, přes 2l překapávané kávy, hlavně miluji tu vůni, když rozbalím sáček.
    Holka, plně s tebou souhlasím. Vypadá to skvěle, ten malinký filtr je k sežrání 😀 .
    S láskou Mí
    klidně se stav, ocením komentář O:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *