Vyhráváte v soutěžích? Já teda určite ne! Jestli jsem někdy vyhrála nějakou soutěž, tak už je to tak dávno, že si to nepamatuju. Asi mám smůlu!

Tentokrát se na mě štěstí usmálo a na Facebooku jsem vyhrála soutěž se značkou El.ka Underwear. Moje radost byla veliká a to hlavně proto, že trenky do postele nosím a chtěla jsem si pořídit nové. Mohla jsem si vybrat z velikého množství vzorů, ale podle fotek poznáváte, že zvítězila kombinace růžová s puntíkem.

Do poslední chvíle jsem věděla, že česká  El.ka Underwear je značka trenek a boxerek pro muže, ale až s touhle soutěží mi docvaklo, že vyrábějí i dámské. Což je skvělá věc, protože můžete objednat stejný vzor i pro svého muže!
Ceny jsou standartní (350 Kč) a spokojenost veliká. Vyzkoušela jsem hodně značek (Represent, STYX), ale tyhle u mě vítězí. Nemůžu si je vynachválit a nevím, jestli je to kvůli kombinaci barev nebo příjemností materiálu. Asi obojí,)

Tímto článkem bych chtěla poděkovat El.ka Underwear za super dáreček, který si opravdu užívám!

Trenky vám přijdou poštou v téhle krásné krabičce a to super rychlostí! Pokud chcete taky svoje El.ka Underwear trenky můžete nakupovat i na ZOOTu nebo Trenyrkarna.cz (při nákupu nad 500 Kč zadejte kod AFF56T a budete mít dopravu zdarma).

Categories: FASHION

2 Comments

Vyhrát soutěž a být spokojená? Ano s El.ka Underwear!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *