Podle úvodní fotky je zřejmé, že Veronika Kašáková je krásná holka. Dlouho jsem nevěděla, o koho vlastně jde a moc se nestává, že bych psala o známějších osobnostech. Až s postupem času jsem zjistila, že Veronika napsala knihu s názvem Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola.

Skrze média jsem se dozvěděla Veroničin příběh, který nebyl veselý a média se ho zhostila podle svého. Senzace! Krásná holka se svým bratrem vyrostla v děcáku apod. Celý příběh Veroniky je opravdu dlouhý a nejlépe ho popisuje ona sama v následujícím videu.

Ráda bych vám ukázala toto video. Příběh Veroniky je velmi zajímavý. Její myšlenkové pochody se dají aplikovat na jakékoliv trápení, které máme. Veronika ušla kus velké cesty a přiznám se, že po přednášce, kterou vám sem sdílím, jsem ji začala sledovat na Instagramu a Veronika mi přirostla k srdci. Svůj životní příběh převedla do Nadačního fondu Veroniky Kašákové, který pomáhá padesáti dětským domovům z Čr. Veronika také navrhla perlové náramky pro českou značku Lavaliere, která dětem z dětských domovů přes Veroniku pomáhá. Náramky si můžete také pořídit na www.lavaliere.cz.

Doufám, že vám video od Veroniky něco dá. Mě donutilo přemýšlet a hodně se zamyslet!