Pamatujete si na velké množství tzv. beauty boxů, které se v jednom velkém boomu přehnaly nad ČR? Nepamatuju si snad žádný, který by vydržel fungovat déle jak rok. Nedávno se objevil na české scéně nový projekt s názvem FAB5IVE, který každý měsíc rozesílá předplatitelům pět vybraných kosmetických produktů. FAB5IVE sám říká následující:

“Každý měsíc se můžete nechávat překvapit a okouzlit naším báječným balíčkem, ve kterém najdete malé, ale i plné velikosti přípravků na vlasy, různé krémy, make-upy, lesky či jiné beauty vynálezy, a to od světoznámých kosmetických společností.”

Celý balíček stojí 498 Kč měsíčně, což mi přijde fajn cena za slušný počet kvalitních produktů. O tomto boxu jsem se dozvěděla od mojí oblíbené youtuberky Hany B., která se dá jako jedna z mála beauty youtuberek poslouchat. Celý box otevřela a okomentovala jeho obsah a využití.

Osobně mě na boxu baví, že nabízí opravdu produkty, které se rovnají produktům z dražší kosmetiky. V minulých letech jsem totiž narazila na boxy, ve kterých se objevila přírodní kosmetika (a levnější kusy nekvalitní kosmetiky), která neodpovídala ceně za celý box. Vše působilo lacině a nekvalitně.

Tohle je ovšem jiná a já jsem ráda, že tuhle službu někdo bere vážně a dělá to zkrátka dobře.

Box můžete darovat jako fajn dárek svojí mamince, kamarádce nebo babičce. Každý měsíc si na vás vzpomenou a budete je obdarovávat klidně po celý rok 🙂 Záleží na vás! Všechny potřebné informace najdete také na www.fab5ive.com.

Fab5ive