Seriálům jsem se nikdy moc nevěnovala, ale od té doby, co Netflix rozjel House of Cards se ze mě stal seriálový šílenec a s uvedením první řady seriálu Stranger Things, jsem se úplně zbláznila. Celou první řadu jsem shlédla za jeden den a hned druhý den jsem měla v playlistu soundtrack.

Na druhou řadu jsem si musela počkat celý jeden rok a bylo to nejdelší čekání v životě. Nedokážu odhadnout kolikrát jsem si pouštěla soundtrack, ale řekla bych že nějakých třista přehrání to dalo. Druhá série soundtrackem nezklamala. Naopak. První obsahuje víc pomalých tracků, ale pokud je milujete stejně se jich dočkáte i ve druhém.  Soundtrack mapuje celý průběh jednotlivých dílů, takže máte přehled, ve které části se zrovna pohybujete (pokud máte nakoukáno). A díl s názvem “Madmax” poznáte na 100%.

Samozřejmě se objevila i spousta fanoušků a hudebníků, kteří Stranger Things reprodukují po svém.

A taky hodně výběrových mixů, které vás nepustí z kytarovek nebo synťáků ani na krok.

Remixy vynechat nemůžu, protože by mě nikdy nenapadlo, že někdo použije úvodní melodii Stranger Things a Arianu Grande.

Třetí řada, která byla v závěru druhé série jasně znázorněna vyjde opět za rok. Do té doby toho mám na poslouchání opravdu hodně!

2 Comments

Soundtrack k seriálu Stranger Things a tipy na remixy

  1. Stranger Things taky žeru. Obdivuju tvůrce, kteří nepadají k mainstremu a drží i při druhé sérii laťku hodně vysoko. Čekání na třetí řadu bude sakra dlouhé! Super remixy mimochodem.

    1. Petře, díky za zprávu. Musím říct, že ten “čekací” marketing dělají sakra dobře. Máš pravdu, že jsem místama v druhé sérii čekala slabá místa, ale fakt to dělají super!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *