Když jsem se předevčírem prodírala obchodem, nemohla jsem si nevšimnout vánočních kalendářů. Vánoční svíčky, ozdoby, ozdobné pytlíčky na balení dárků a další pitominy? Jako vážně? Ještě nedávno jsem vyndavala z krabice s nápisem “léto” svoje sneakers a teď mám nakupovat vánoční dárky? OK!

A víte co? Rozhodla jsem se, že se tyhle svátky nenechám vystresovat nějakým tlačením na svojí peněženku a stejně jako minulý rok, budu nakupovat online, výhodně a bez nervů. Možná ty vánoční tlačenice a negativní nálady v přeplněných obchodech milujete, ale já ne.

Pokud zvolíte stejnou cestu jako já, mám pro vás čtyři velké dárkové rádce, kteří vám pomohou vybrat dárky. Ale pozor! Tyhle dárky budou přesně podle vás. Dárkový rádce slouží k tomu, aby vás dovedl přesně k tomu dárku, který si přejete vy, vaše rodiče nebo sourozenci. Můžeme si tady na krásně ukazovat milion věcí, které by se mohli líbit vaší mamince, ale pokud se netrefím asi vám stejně nepomůžu. Jdeme na to!

Dárkový průvodce eshopu ZOOT

Můžete si vybrat dárek pro muže, ženy, děti a nebo zvolit dárkový poukaz. Všechny kategorie jsou rozděleny do přehledných kategorií, takže se neztratíte hned na začátku.

Dárkový průvodce eshopu Butlers

Chcete si pořídit stejnou tabulku jako na profilovém obrázku článku? Hledáte skvělou designovou vázu pro mámu nebo polštář se Snoopym pro ségru. Eshop Butlers má všechno a za super peníze.

Dárky trochu jinak od eshopu Freshlabels

Eshop Freshlabels není jen tak pro někoho. Pokud chcete fakt vychytaný a originální dárky, značky, které nemá každý a potrpíte si na kvalitu a design – Freshlabels je něco pro vás. Ostatně název dárečkové sekce “Dárky trochu jinak” mluví za vše!

Ultimátní dárkový rádce od Woodmintu

Woodmint není eshop pro nakročené padesátníky, i když by mohl být kdyby chtěli být cool a freesh. Eshop nabízí super ultimátní oblečení a doplňky a zaměřuje se především na street style módu, takže pro dědu seženete tepláky i cool mikču.

tipy na darky

Štědré svátky od eshopu Bonami

Designově vymazlenej průvodce eshopem Bonami je čistou estetickou radostí a obsesí. Hodlám nakoupit pro rodiče, ale hlavně pro sebe. A to je věc, kterou úplně nechcete, ale vyhnout se jí nemůžete. Takže jo! Nemám co dodat.

tipy na dárky

Dárkový průvodce s Wayfarer

Wayferer spojuje cool věci pro holky, ale i elegantní módu pro dámy a pány chodící do kanclíku.

Dárkové tipy

Merry Christmas s Footshopem

Chcete vyhrát auto na jeden měsíc, nakoupit pro celou rodinu a ještě udělat radost sobě? Footshop to tenhle rok rozjíždí ve velkým a podle dárkového průvodce to vypadá, že nakupovat se vyplatí už teď. Aby na vás něco zbylo!

tipy na darky

O dárcích jsem psala taky minulý rok. Zaměřila jsem se na dárky, které pomáhají ostatním. Dětem i seniorům. Celý článek najdete tady.