Podzim. Každá blogerka ho oslavuje mocnýma fotkama barevného listí, latte artu a podzimních outfitů. Mě stačí hrnek kávy do postele, moje oblíbená kniha a vypnout Instagram. Pardon.

Podzim je pro mne zkrátka inspirace. Hodně čtu. Většinou si měním barvu vlasů, styl oblečení. A co jsem objevila?

  • Fatty Pillow začal hubnout. V jednom z videí jsem zahlédla směs müsli, kterou si sám online namíchal a přišla mu v originální krabičce. Ok. Delší dobu bojuji s alergií a nemohu ořechy ani peckové ovoce. Nemohu si koupit žádnou směs v obchodě a je to opruz. A víte co? Mixit je fakt bomba! Poštovný mě stálo 49 Kč a jako alergik jsem si namíchala přesně věci, které mohu. Ani kousek oříšku ani sušeného jablka. Boží! Mixit.cz.

  • Další skvělá věc? Koupila jsem si džíny. Na tom není nic tak neobvyklého, ale poprvé v životě jsem si je koupila přes eshop. Už jsem jednou psala, že nesnáším nakupování v obchodech? Ne? Tak teď to víte. Nenávidím to. V kabinkách se cítím nesvá a nejsem ta holka, co si tam udělá triliardu selfies. Raději mám klid a nakupuji s rozvahou a né pod tlakem. A tak jsem poprvé v životě nakoupila džíny přes eshop Superjeans.cz. Možná mě přesvědčil ten název, super označení velikostí nebo krásný džíny? Nevím, ale mám je doma! Jsou od značky Mavi a vyplázla jsem za ně 2150 Kč. Ale víte co? Fakt sedí a sluší mi. Tak jsem happy jak dva grepy!

novy-dziny-superjeans

  • Poslední věc, do které jsem investovala byl voděodolný diář. Jo! Slyšíte dobře a jak asi chápete nemohla jsem ho tam nechat. Prostě nemohla! Venku prší pořád (kromě toho babího léta, které nám nadělilo vedro jako v srpnu) a na rychlé poznámky se tenhle krásnej parťák hodí. Koupeno zde za 389 Kč.

vodeodolny-diar-hipsterka-cz

  • Jak jsem říkala dost čtu. Teď jsou to konkrétně scifi věci od Stanislawa Lema. Byl to génius, který od roku 1946 vydával příběhy, které popisují dnešní svět s trochu jiné perspektivy. S každou větou hltám jeho dokonalé a nadčasové představy o světě. Knihy jsem sehnala pouze v antikvariátech, ale můžete zkusit i knihovnu. Kdo hledá najde!

stanislaw-lem-hipsterka

  • Jestli vás zajímá vesmír a věda mrkněte se na záznam pořadu HydePark Civilizace. Dozvíte se tam, jaké schopnosti mají superhrdinové z hlediska fyzikálních zákonů od profesora fyziky a komiksologa James Kakaliose. Na konkrétních příkladech ukazuje, že vizionářské zákony komiksové vědy v mnohém předpověděly budoucí objevy fyziků.
Categories: TIPY & TRIKY