Tak jo. Tenhle článek vznikl večer když jsem dojedla další várku Raw keksů. Povzdychla jsem si, že i když cvičím a jím zdravě stejně mám furt nafouklé břicho. Asi dělám něco blbě a to blbě se dozvím přesně za týden na sestavení jídelníčku.

Ale než se tak stane nechci chodit obalená v neforemném a velkém oblečení, které by moje bříško zakrylo. A tak jsem zapomněla na všechny ty komunistické obchody, které nabízejí ve výlohách ubrusy s vystřihnutými otvory na hlavu a vrhla jsem se na online.

Kde koupit oblečení, když mám velké bříško, velký zadek, krátké nohy nebo naopak široká ramena? A tady jsou výsledky:

Můj oblíbený eshop ZOOT udělal přímou stránku, na které si můžete vybrat svůj momentální handicap a koupit si oblečení (plavky pro plnoštíhlé, šaty, kalhoty nebo spodní prádlo), ve kterém si nebudete připadat hloupě!

zoot

Další pán na holení je eshop Woodmint.cz, který nabízí super trendy a to ve velikostech M až 6XL! A nemluvíme o ubrusech, které nemají vkus, ale o super mikinách, šatech, tričkách, pyžámkách a kalhotech. Všechno oblečení je zatraceně sexy a určitě se v něm nebudete cítit jako v mámině vytahané teplákovce!

92.0.32754200 1498650793

Posledním třetím eshopem je Bezpotisku.cz. Jak název napovídá tenhle eshop je plný krásných věcí, které jsou bez jakéhokoliv potisku. Je to skvělá způsob pokud potřebujete barvy a velikosti určitých tipů oblečení a nemůžete je sehnat. Bezpotisku.cz má velikosti až 5XL a vybrat si můžete z kvalitních materiálů za super ceny!

Hodně štěstí v nakupování a mějte se rádi!

Categories: FASHION TIPY & TRIKY