Září jsem se dočkala nějak dřív, než jsem chtěla. Ani by mi nevadila ta hrozná spousta dětí, která se vyrojila v pražské MHD, ale co má znamenat ta zima??! Okamžite jsem zabrousila do svojí skříně a zjistila jsem, že místo zimních bot mám jen jedny chuděry, které pamatují minulé vánoční trhy. A taky spoustu sneakers.

O bundách? Ani nemluvím! Chtě nechtě jsem zabrousila do českých eshopů a vybrala si oblečení, které se mi líbí a hlavně v něm nezmrznu. Tady je!

  • Ráda si kupuje pánské věci. Líbí se mi oversized oblečení. Má pro mě šmrnc. Tohle triko je s dlouhým rukávem a jeho koupí podpoříte nadaci Paraple. Mají ho na ZOOTu v sekci DOBRO.

Hipsterka

  • Finská značka Makia není u nás moc v kurzu, ale já ji miluju už od prvního listování časopisem Kinfolk. Tam jsem na ní narazila a chtěla jsem jí hned. Co čert nechtěl značku Makia mají v českém eshopu VEMZU a moje peněženka těžce pláče, zatímco tělíčko se raduje, že přežije v nejhorším i severskou zimu.

Makia

  • Pro čepice mám slabost stejně jako pro batohy a kdo mě zná ví, že jsem už pár měsíců remcala jak se těším na podzim a na čepice. Vyměnila jsem kšiltovku za teplej kulíšek a to tento opět unisex za 148 kaček z eshopu Bezpotisku.cz.

Hipsterka

  • Kalhoty jsem opomenula, protože těch mám díky bohu dost. Boty na zimu to je pro mě problém každej rok. Nevím jak vy, ale nejsem holka, která potřebuje mít doma patery zimní boty. Stačí mi jedna pořádný botky na běhání po městě a jedny pohorky do přírody. No jo! Ale kde je sehnat?

Zatím se mi podařila koupě těchto street bot, které využiju na běhání po městě a schůzkách. Jsou to klasický kotníkový boty v černé barvě, které nepropustí vodu ani sníh. Do města stačí. Sehnala jsem je v eshopu Sizeer za 1590 Kč, což byla pěkná sleva z původních dvoutisíc.

Sizzer

A to je zatím vše přátele. Popravdě se chystám nakupovat dál. Zjistila jsem totiž, že nemám svetr, kabelku (milovnice batohů) a rukavice. A to jsem vám ještě neříkala, že mi začala slušet červená. Ach jo!

Categories: MINIMALISMUS