Je poslední rok v roce a já sedím zachumlaná v dece u notebooku. Vrátila jsem se z celodenního výletu za rodiči a i když byl nečekaně teplý den, jsem zmrzlá na kost. Hlavou se mi honí milion myšlenek a nevím, kterou začít. Jdu si dát vanu a čekám, že mě ve vaně něco napadne. Nenapadlo.

Zkusím to vzít zkrátka a srozumitelně. Před časem jsem si všimla, že se přestávám dívat na české youtuberky a blogy. Najednou se můj playlist skládá ze zahraničních kanálů a to především ze severských zemí. Jelikož jsem člověk, který tíhne k minimalismu, myšlení těchto lidí je mi bližší. Možná je to tím, že jsou ve stylu prezentace méně ukřičení a většina jejich videí nejsou challenge nebo hauly. Nedávno jsem se dívala na moje oblíbené jógové cvičení a najednou mě to napadlo. Chápu, že je strašně těžké přijít s novým obsahem a to obzvlášť v této době, ale nestačilo by zůstat sám sebou?

Přijde mi, že většina českých youtuberů pod tíhou spoluprácí ztrácí svou identitu, svou originalitu a to, proč je mám ráda. Jen málokdo si zachová svou osobitost a ještě ke všemu se rozvíjí. Znám upřímně tři lidi z české scény, které jsem nepřestala sledovat. Nebojte se, tohle neni hate. Tohle je jen zamyšlení.

Zamyšlení jak neztratit svou osobitost. Hodně jsem přemýšlela nad tím, kam se bude ubírat tento blog. Začalo mě zajímat mnohem víc věcí, začala jsem je na sobě zkoušet a s tím přišla i otázka – bude to zajímat moje čtenáře? Možná je rok 2018 o přijetí změn a něčeho, co bude k užitku nejen mě, ale i vám. Doufám, že ano.

Nové heslo je: každý den, jeden nový článek!

 

Těším se na vás a přeji vám, co nejkrásnější rok 2018!

Categories: OSOBNÍ ROZVOJ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *