Co když nemáte chuť na točenou klasiku od Hájka, ale chcete si dopřát něco lepšího? Mrkejte, tady je seznam tří nejlepších zmrzlin v Praze!

PURO GELATO

PURO znamená v italštině ČISTÝ a takové PURO GELATO je. Čistě přírodní produkt, který vychází z původního řemeslného způsobu výroby, bez použití chemických přísad!

GELATO vyrábějí denně čerstvé a pokud zavítaté do gelaterie uvidíte až do samotné kuchyně, kde je vidět ruch a radost z práce. Chutě jsou rozmanité a u mě jednoznačně zvítězila bazalková chuť (minulý rok) a malinová (tento rok).

GELATO si chodím vychutnat do příjemného prostředí blízko Náplavky a když pospíchám beru si ho domů. Při poslední návštěvě jsem měla výbornou kávu a knížku Bezceler s sebou.

PURO GELATO

Na Hrobci 410/1, 128 00 Praha 2 – Výtoň

Po-Čt: 10 – 20:00
Pá: 10 – 22:00
So: 9:00 – 22:00
Ne: 11:00 – 20:00

ZMRZLINÁŘ

ZMRZLINÁŘ je celkem nedávno otevřená zmrzlinárna. Poctivá zmrzlina z receptur slavného rodu Hrivňaků, kteří jich vymysleli více než 100 druhů. Nevěříte? Zastavte se! ZMRZLINÁŘ nabízí stále 4 základní nejoblíbenější druhy (čokoláda, vanilka, jahoda a pistácie) a dalších 12 druhů se neustále obměňuje.
Polovinu nabídky tvoří sorbety, které jsou vhodné jak pro vegany tak pro všechny s alergií na laktózu nebo lepek.

ZMRZLINÁŘ

Slezská 15
Praha 2
120 00

Otevírací doba

po—pá 11:00—20:00

so—ne 12:00—20:00

 

Tohle místo francouzské gastronomie je zážitkem samo o sobě. Proslulé je hlavně makronkami, ale co vám budu povídat. Zajděte tam sami a dejte si co hrdlo ráčí. Myslím, že jen u zmrzliny nezůstanete. Ta je mimochodem výborná!

La Gare

V Celnici 1038/3, 110 00 Praha-Nové Město

Po – Ne

8:00 – 21:00

Napište mi kam chodíte vy! Třeba se tam potkáme 🙂

Categories: FOODIE TIPY & TRIKY

6 Comments

Kam se v Praze vyplatí zajít na zmrzlinu? Tady jsou moje tipy!

  1. Tak třeba u Zmrzlináře jsem vůbec nepochopila, proč jsou do toho tak zblázněný. Zmrzlina nic moc, cenu za ten ušmudlaný kopeček jsem také nepochopila. Raději si zajedu do Angelata pro pořádnou porci dobrý zmrzliny.

  2. Super tipy! 🙂 U nás v Mladé Boleslavi ani jedna ze zminovaných není, každopádně až někdy budu v Praze, pokusím se do některé z nich stavit.
    DENYII

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *