Na svoje první setkání s KeepCupem se pamatuju naprosto přesně. Nevim tedy už KDY, ale rozhodně vím KDE jsem ten barevnej hipsterskej pseudohrníček viděla poprvý. Bylo to v metru. Na béčku. V posledním voze soupravy až na konci. Pil z něj menší pihovatej kluk a byl krásně modrej. KeepCup, ne ten kluk! Čuměla jsem na něj (a tím zase myslím ten hrníček!) až do chvíle, kdy vystoupil na Národce (teď teda už myslím toho zrzouna, bez něj by se ten KeepCup asi těžko někam pohnul sám).

Od té doby se stal KeepCup mojí nejčastěji vyhledávanou věcí v iPhonu. Objevil se všude (ZOOT, Bonami atd.) a já si nemohla pořád vybrat (jo, jsem vybíravá).

Náhoda tomu chtěla a já v jedné pražské kavárně narazila na slečnu, která si kávu s sebou nechala připravovat do malého coffee cupu. A jak jsem se později dozvěděla, byl to JOCO coffee cup.

První věc, která mě zaujala, byla vrchní část hrníčku, která bránila tomu, aby se při běhu (třeba na autobus) cokoliv vylilo. Narozdíl od KeepCupu se zdál bytelnější. Oproti KeepCupu měl JOCO cup širší silikonový kruh po celém obvodu, takže spálení (se) o hrníček bylo celkem nemožné.

Při následném hledání (kdy jsem strávila hodiny prohlížením www.bonami.cz), jsem ho našla na ZOOTU!

Mimochodem jsem se dočetla, že má tenhle krasavec neuvěřitelné schopnosti. Je prý takřka nerozbitný (jsem ultra nemehlo, takže velká odolnost by bodla), je stoprocentně eko a taky odolá mikrovlnce a mrazáku.

Kromě vlastností mě potěšila i nabídka barev, která je opravdu velká! Nakonec jsem vybrala červenou. Rudě červenou.

Jediné s čím si nevím rady, je velikost. Nevím jestli vybrat menší 240ml nebo velký 470ml.

Poradíte mi který? 😉

4 Comments

JOCO je to ONO?

  1. Za sebe ti radím ten větší. Čím větší tím vice kávy (čaje, čehokoli) se tam vejde. 🙂 Ale ten malý se lépe vleze do kabelky a vypadá roztomile.

  2. Větší, v zimě oceníš co nejvíce teplého. Jinak je pravda, že skutečně neteče? Docela mě láká, ale tohle je kámen úrazu a nechci něco, co pouze krásně vypadá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *