Dneska bych vám chtěla doporučit dvě blogující krásky, které rozhodně stojí za zmínku. Proč? Předávají pozitivní informace, ale těch negativních se taky nebojí. Mají vkus, milují módu a krásnou hudbu, cestují a prožívají život bez Instagramového filtru. A toho si v dnešní době velmi vážím!

První z nich je blog Životoč.cz . Blog jsem začala číst až poté, co mi Terezka napsala komentář pod můj článek. A od té doby jsem se zamilovala a čtu pořád. Někdy zapomenu, to se ví, ale vždy se ráda vracím. Tereza má svůj osobitý styl psaní, který je mi příjemný. Píše o životních událostech v partnerských vztazích nebo rodině. O cestování a dobré kávě. Prostě o běžných věcech, které zažijeme všichni.

Druhý blog píše taky Terezka na www.terezakulich.blogspot.cz. Znám ji osobně docela dlouho, ale každá žijeme v jiném městě. Proto se vídáme dost málo, vlastně skoro vůbec (v předsevzetích na rok 2018 mám i to vysněné kafe s ní). Terezka miluje módu, kvalitní hudbu, krásná místa a věci. Není to žádný posh blog o nesmyslech, ale čistá zážitková galerie. Na blog přijdete a jen těžko odejdete. Alespoň já to tak mám. Prohlížet obrázky dnes můžete téměř všude, ale na tomto blogu je to jiné. Terezka vydává tzv. random články, ve kterých sestavuje z obrázků a písniček příběhy pro určité období. Ostatně mrkněte se sami!