Každý rok se děsím toho, že nastane ten okamžik. Zase sedím doma a přemýšlím, co dám svému tátovi pod stromeček. Zase nechci, aby to bylo balení ponožek a zase chci vidět jeho oči překvapené a plné štěstí. Kdo by nechtěl!

Tenhle rok jsem objevila super věci, o které se chci s vámi podělit. A to hlavně proto, že to jsou fakt promyšlené dárky, ze kterých je znát, že nad jejich tvořením se přemýšlelo. Tak šťastný výběr!

  • Prvním typem je netradičně alkohol. Já sama jsem alkohol nepiju, ale vím, že můj tatínek si na dobrou sklenku rumu nebo whisky potrpí a to obzvlášť při zvláštní příležitosti. A tou vánoční svátky jsou. Ideálním dárkem je tedy kvalitní láhev, na které je přímo vygravírované věnování a tak pasuje láhev luxusního alkoholu na něco opravdu osobního. Tuto službu nabízí eshop Alkohol.cz.

gravirovani-chivas-regal

  • Kvalitní kožený obal na tablet se nikdy neztratí. Vypadá skvěle, dlouho vydrží a pro pány je to zkrátka nutná designovka! Přesně takový, kvalitní obal na tablet seženete v ZOOTu.

2997314

  • Gentlemanská kosmetika. Jo! Poslední trend rychlé doby, je luxusní pánská kosmetika pro gentlemany. Váš táta nebo děda nemusí být nutně hipster, aby ocenil krásné balení a luxusní kvalitu výrobků. Za mě doporučuji eshop VEMZU, který ve svém “pánském koutku” má bio a eko skvosty, které jsou na citlivou pánskou pokožku jako dělané!

  • A zase to gravírování. Tentokrát na parfém! Má váš táta nebo děda oblíbený parfém? Pokud to není zrovna Pitralon můžete mu věnovat jeho oblíbenou značku s vlastním věnováním, které bude profi vygravírované na flakón. Tuto službu nabízí parfumerie FANN.

03-low

Categories: SLUŽBY TIPY & TRIKY