Možná si na první přečtení nadpisu pomyslíte, že se o nic objevného nejedná. A chápu vás. Přistupovala jsem se ke knihám o jídle se stejnou dávkou skepticismu, jako když se díváte na nabídku od Herbalife.

Skeptická jsem byla u knih, které vám chci doporučit až do třetí kapitoly. Pořád jsem si říkala, že jim dám šanci a většina z nich mi nedávala na výběr. Většinou totiž každá kniha začíná mega dlouhým úvodem a příběhem o tom, jak jídlo změnilo život autorům nebo jejich rodinám.

Musím říct, že můj skepticismus byl tvrdě pohřben s prvními recepty, které jsem doma zkoušela připravovat. Jelikož nejsem foodbloger, tak jsem ani nefotila, ale přiznám se, že mé tvrdě zarputilé ego se ještě teď otáčí v hrobě.

Nikdy bych nevěřila, že tak zdravé věci mohou být tak chutné, že se v přírodě skrývá tolik skvělých bylinek okolo kterých denně chodíme a nejedna z nich by vyřešila naše trable.

Tyto knihy vám doporučuji pokud jste ve stádiu zoufalství. Chcete zhubnout, změnit jídelníček, trpíte na potravinové alergie a od školy jste přesvědčeni, že kapusta a špenát jsou ta nejhnusnější jídla pod sluncem. Nejsou!

Kliknutím na obrázek se dozvíte více o knize a ceně.

kz0316_potah.indd

big_veganska-kucharka-od-ceskeho-kuchar-249122

Doufám, že vás můj výběr inspiroval ke změně, kterou si tak dlouho plánujete. Jídlo je totiž docela zábava!