Nejsem velký fanda kabelek. Pár jich mám, ale nejsem na ně vysazená. Snad kvůli tomu, že s sebou vždycky tahám skicák, notebook, nabíječku a dalších pár nezbytností…znáte to. Kdyby bylo na mě, koupila bych si pár batohů do zásoby, aby mi ladily ke všem outfitům. Jenže kam bych je všechny dala? Objevila jsem pár kousků a nemůžu se na ně vynadívat. Každou noc si představuji, jak přestavím skříň a uvolním spoustu místa pro ty krásné nové batohy.

Jelikož jsem doslova vysazená na kytky a zvířata, měla jsem tentokrát chuť upustit od minimalismu a pořídit si opravdu zajímavý batoh.

Tento poslední baťůžek s názvem Herschel Ware je minimalistická pecka. Celý batoh se pouze stahuje tkaničkou a přehodí se klopou na patentní zapínání. Po straně batohu je ještě jedna menší kapsa. Je něžný a holčičí.

A jak jste na tom vy? Batoh nebo kabelka?

 

 

Categories: FASHION

5 Comments

Batoh vs kabelka? 1:0

 1. Já tedy většinu času chodím s kabelkou, ale v únoru jsem si ke svátku pořídila malý batůžek a musím říct, že je to super. O tolik jednoduší – člověk to nemusí furt hlídat, má volné ruce. V tuto chvíli u mě vyhrává batůžek. Přemýšlím, že si jej pořídím ještě v jiné barvě 🙂

 2. I keď už mám o nejaký ten rôčik viac, priznám sa, ešte som kabelku nemala.
  1.) neskutočne mi to vadí zavesené na jednom
  2.) ustavične to padá
  3.) ľahšie sa to kradne, i z toho kradne
  4.) má to veľa tajných zákutí a kým by som vytiahla zvoniaci mobil asi by som ošedivela
  5.) nezmestí sa mi do nej kniha
  6.) nezmestia sa mi do nej plienky a náhradné oblečenie pre dieťa
  7.) nezmestí sa mi do toho ovocie a voda, ktoré ustavične ťahám so sebou
  8.) nezmestí sa mi do toho notebook
  9.) k môjmu štýlovému outfitu Konverzy – roztrhané rifle by to pôsobilo ako päsť na oko
  10.) potrebujem obe ruky voľné, kvôli utekajúcemu dieťaťu
  Kabelka – batoh : 0:10
  Som rada, že nie som sama strelená čo pobehuje s batohom na chrbte 🙂

  1. Tak střelená fakt nejsi! Úplně s tebou souhlasím a myslím, že až uvidíš můj další post a novém batohu zasměješ se 🙂

 3. Jednoznačně batoh!
  Kabelky (spíše kabely) jsem nosila a ta rozbolavělá ramena jsou vskutku nepříjemná. I když je fakt, že se mi nikdy do batohu nevejde vše co chci. A to ani když malý batoh vyměním za krosnu. Protože čím víc mám místa tím víc chci sebou. Takže mě záda bolet nepřestala. Asi nakonec budu muset najít způsob jak nosit jen to opravdu nutné. Jenže posledně co jsem někam jela na víkend zůstala jsem tu už tři měsíce. Tak nevím zda má touha po minimalismu je správná cesta. Hihi

  Třeba to chce jen čas a nabrat trochu rozumu, nebo batohy i tašky nahradí pár skrytých uzavíratelných kapes. 😀 Hm, nějaký dřevěný postroj, na který budu moct navázat taštičky by nemusel být zlý. (jako tremp?)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *