Rok se s rokem sešel a za dveřmi jsou zase Vánoce. Nervozita se stupňuje při pomyšlení, že budete stepovat hodiny v obchodech a vybírat pro své blízké ten nej dárek? Kdepak! Nic takového!

Já jsem se tento rok rozhodla, že budu z velké části nakupovat přes eshopy a dnes se zaměřím na knihy, protože ty mám ze všeho nejradši. Sice si je v rámci minimalismu pro sebe nekupuji, ale u blízkých dělám vyjímku. Stejně je to ten nejlepší způsob, jak vaše blízké něco nauči nebo jim dát možnost zažít romantiku, napětí nebo relax.

Vybrala jsem TOP bestsellery, které trhají rekordy v oblíbenosti a některé z nich, už jsou na cestě pod náš stromeček 🙂

 

Pro ségru nebo bráchu

Harry Potter a prokleté dítě

Aristokratka na koni

Dívka ve vlaku

Já, Jůtuber 3

 

Pro mamku a tátu

Deníček moderního páru od autora blogu Moderní fotr

Bábovky od Radky Třeštíkové

Prvok Šampón Tečka a Karel od Patrika Hartla

P.S. Aňa Geislerová

Půlstoletí s Cimrmanem od Zdeňka Svěráka

Lahodně s Ellou každý den

Lehká kuchyně od Zdeňka Polreicha

 

Pro babičku a dědu

Babičko, vyprávěj

Určitě mrkněte na web www.babickarstvi.cz, ve kterém najdete dárečky přímo pro dědy a babičky! Co bych za takový web dala před pár lety já :)!

V knihkupectví www.martinus.cz seženete tyhle super knihotrika a taky dárkové vánoční vouchery.

V rámci Black Friday si můžete navíc v knihkupectví www.knihydobrovsky.cz koupit vše o 10% levněji.

Categories: TIPY & TRIKY

4 Comments

12 tipů na nejlepší knižní dárečky pro vaše blízké

    1. Povídej mi o tom! Kupovala jsem Bábovky od Radky Třeštíkové s tím ,že až je daruju mámě přečtu si je sama 😀 Asi to nebude jediná knížka 🙂

  1. Já babičce s dědou koupila RETRO ČR – Co bylo a nebylo za reálného socialismu a nasmáli jsme se u toho všichni, protože některý hlody jsou fakt nepřekonatelný! A já dostala letos knih 5 – Playground od Larse Keplera, P.S. Od Ani, Okamžiky štěstí od Hartla, Apetit kuchařku podle foodblogerů a nakonec to nejlepší – starý vydání Malého prince, které jsem někomu půjčila a už se mi nevrátilo. Kamarádka mi ho sehnala a fakt mě to dojalo 🙂 Knihy jsou prostě nejlepší dárek!

    1. Ahoj Terez, Retro je skvělé. Máme s přítelem všechny díly a vždycky tam najdeme něco nového. Mimochodem to jsou moc hezké knížky co jsi dostala a Malého Prince miluju. Mám velké vydání (fotila jsem ho i na Instagram.com/hipsterka.cz) a nedám na ní dopustit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *